بسمه تعالى

تقاضانامه ثبت نام در دانشگاه مجازي و آموزش نيمه‌حضوري وابسته به مؤسسه آموزشي پژوهشي امام خميني (ره)

داوطلبان گرامي! قبل از تکميل تقاضانامه ثبت ‌نام به توضيحات ذيل توجه کنيد:
1. پذيرش در دانشگاه مجازي و آموزش نيمه‌حضوري صرفاً از طريق تکميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي امکان‌پذير است.
2. پذيرش داوطلبان آموزش نيمه‌حضوري در دوره هاي بلند مدت و در دانشگاه مجازي در دو شکل دوره‌هاي آزاد کوتاه‌مدت و بلندمدت معارف اسلامي صورت مي‌گيرد. ورود به دوره‌هاي مذکور آزمون ورودي ندارد؛
دوره‌هاي کوتاه‌مدت شامل دوره؛ 1. معارف قرآن؛ 2. مباني مقدماتي انديشه اسلامي؛ 3. مباني تکميلي انديشه اسلامي؛ 4. فلسفه اسلامي؛ 5. منطق مي‌باشد که هر يک از دوره‌ها در طول يک‌ ترم به دانش‌پژوه ارائه مي‌شود. دوره بلندمدت نيز شامل 134 واحد درسي است که در طول 8 ترم قابل ارائه به دانش‌پژوه است. جهت آشنايي بيشتر با دوره‌هاي ياد‌شده مي‌توانيد به صفحه اصلي سايت دانشگاه مجازي يا آموزش نيمه‌حضوري، قسمت پذيرش، معرفي دوره‌ها مراجعه نماييد.
3. براي اطلاع از آيين‌نامه پذيرش دانشگاه مجازي اينجا را کليک کنيد و براي اطلاع از آيين‌نامه پذيرش آموزش نيمه‌حضوري اينجا را کليک کنيد.
4. براي اطلاع از تقويم آموزشي دانشگاه مجازي اينجا را کليک کنيد و براي اطلاع از تقويم آموزشي آموزش نيمه‌حضوري اينجا را کليک کنيد.
5. ارائه اطلاعات نادرست و ايميل غير معتبر (ايميل هايي که با فاصله اضافي "space" درج شوند يا ابتداي آن .www باشد) موجب ابطال ثبت نام خواهد شد.
6. با توجه به اين که فقط يکبار حق ثبت نام داريد در ارائه اطلاعات دقت نماييد و در صورت نياز به اصلاح مي توانيد اطلاعات خود را ويرايش کنيد.
7. چنانچه هم‌اکنون در حال تحصيل در دوره بلندمدت ياکوتاه مدت دانشگاه هستيد، از ثبت نام مجدد خودداري نماييد.
8. به هيچ وجه در هنگام ثبت نام از گزينه Back استفاده نکنيد.
9. لطفاً از مرورگر Internet Explorer استفاده كنيد. جهت راهنماي بيشتر اينجا را کليک کنيد.
10. پس از ثبت‌نام کد رهگيري دريافتي را به خاطر بسپاريد، تا در صورت نياز به اصلاح فرم ثبت‌نام دچار مشکل نشويد.تذکر:
1. براي ثبت‌نام و تحصيل در دوره‌هاي دانشگاه مجازي، هيچ هزينه اي از داوطلبان گرفته نمي‌شود. اما براي ثبت‌نام و تحصيل در دوره‌هاي آموزش نيمه‌حضوري، مبلغ 35 هزار تومان از داوطلبان اخذ مي‌شود.
2. براي ثبت‌نام داوطلبان هيچ محدوديتي از نظر سن، جنسيت، تحصيلات و محل اقامت وجود ندارد.
3. ارائه دروس و سائر فعاليت هاي درسي دانش پژوهان درآموزش نيمه‌حضوري به‌وسيله کتب درسي و در قسمت مجازي به صورت اينترنتي وآزمون پايان ترم، به صورت حضوري در 19 شهر در داخل و 5 کشور خارجي برگزار ميگردد و در صورت برگزاري آزمون اينترنتي پايان ترم، اطلاع رساني در موعد مقرر از طريق سايت دانشگاه انجام مي پذيرد. کاربران پس از ثبت‌نام ملزم هستند که اخبار را از طريق سايت پي گيري کنند، تا دچار مشکل نشوند.
4. در پايان دوره، گواهي پايان دوره داخلي از طرف دانشگاه به فراگيران اعطا مي‌شود.
5. پس از تکميل فرم ثبت‌نام، مدارک خود را حداکثر تا پايان‌ترم به آدرس قم، بلوار امين، 20 متري گلستان، بين کوچه 7 و 9، پلاک 27 ارسال نماييد. بر روي پاکت پستي نوع آموزش(مجازي يا نيمه‌حضوري) خود را مرقوم نماييد.
6. جهت اطلاع از مدارک مورد نياز آموزش نيمه‌حضوري اينجا را کليک کنيد.
7. جهت اطلاع از مدارک مورد نياز دانشگاه مجازي اينجا را کليک کنيد.
8. کاربراني که در دانشگاه مجازي يا نيمه حضوري ثبت‌نام مي‌کنند با توجه به شرايط تحصيل و با دقت کامل، اقدام به انتخاب نوع آموزش و دوره‌هاي تحصيلي نمايند تا در طول تحصيل خود مجبور به تغيير نوع آموزش از نيمه حضوري به مجازي يا بالعکس نشوند؛ زيرا با اين درخواست موافقت نمي‌شود.

مهلت ثبت نام به پايان رسيده است. فقط در صورتي که اطلاعات را اشتباه وارد کرده ايد مي‌توانيد از قسمت زير اصلاح نماييد.

اينجانب با توجه به مندرجات بالا اقدام به تکميل فرم مي نمايم.

ويرايش:
کد رهگيري:
شماره ملي:

paziresh.ictu@gmail.com